« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kobe Bryant İstanbul'da

Türkiye, 2010 yılında Dünya Şampiyonası’nda yer alacak süper yıldızlarla birlikte adeta devlerin buluşma yeri olacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2010 FIBA Dünya Şampiyonası’na katılacak her takımın en büyük amacı, Naismith Kupası’na ulaşabilmek olacak.

Türkiye yolunda, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın “Dev Buluşma” adını taşıyan promosyon ve tanıtım kampanyası da hayata geçirildi.

İstanbul’a gelen yolcular, Uluslararası Havaalanı’nda bu kampanyanın görselleri ile karşılaşıyorlar.

ABD Milli Takımı’nın yıldızı Kobe Bryant’ın Haliç Köprüsü üzerindeki görüntüsü tanıtım kampanyasının resimlerinden sadece biri.

Kobe’nin dışında, milli yıldızımız Ersan İlyasova’nın da Efes Harabeleri’nde bir sütuna yaslanarak verdiği poz da kampanyanın resimlerinden bir diğeri.

Bir diğer resim ise Avustralyalı yıldız Andrew Bogut’a ait. Bogut da, tarihi Galata Kulesi’nin arkasından adeta rakiplerini izler gibi bakıyor.

Tüm resimler, kampanyayı görenleri adeta Guliver’in Gezileri’ne götürüyor.

Dev Buluşma adlı promosyon kampanyası 2010 FIBA Dünya Şampiyonası organizasyonunun resmi kreatif ajansı Iconisus tarafından hayata geçirildi. İlerleyen günlerde kampanyanın görselleri afişlerde, gazetelerde ve dergilerde basketbolseverler ile buluşacak.

Öte yandan, ilk etaptaki isimler dışında da birçok dünya yıldızı basketbolcu kampanyanın görsellerinde yer alacak. Bu isimlerin arasında İspanyol yıldız Pau Gasol, Türkiye’nin gururu Hidayet Türkoğlu, Fransa’dan Tony Parker, Arjantinli oyuncu Luis Scola, Porto Riko’dan Carlos Arroyo, Kanadalı oyuncu Joel Anthony ve Brezilya’nın yıldızı Anderson Varejao yer alıyor.

Kobe Bryant İstanbulda

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz