KOCAELİ HABERLERİ

Ko-mek Hizmet İçi Eğitimlerine Devam Ediyor

IHA
28.09.2015 - 15:42Son Güncelleme :

KO-MEK'TEN EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLER SERTİFİKALARINI ALDI.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda (KO-MEK) çalışan kurs yöneticisi ve yönetici yardımcılarına “İş yerinde yüksek motivasyon” konulu eğitim verildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü’nce ortaklaşa verilen eğitime kişisel gelişim ve NLP uzmanı Oğuz Saygın, konuşmacı olarak katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda verilen seminere, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir, KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan ve KO-MEK eğitim koordinatörü Oğuz Kaya katıldı.
Gün boyunca devam eden eğitimlerde katılımcılarla zaman zaman pratikler yaparak ve görsel efekler eşliğinde eğitim veren kişisel eğitim ve NLP uzmanı Oguz Saygın, iş yerinde yüksek motivasyon sağlamanın faktörlerini anlattı. İnsanların özellikle büyük iş yerlerinde motivasyon konusun sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Saygın, farklı kişilik tiplerine göre motivasyon yönlerinin değiştiğini ifade ederek iş stresinin motivasyonu etkilediğini belirtti. Motivasyon için kişinin bakış açılarını geliştirmesi gerektiğini dile getiren Saygın, ekip çalışması ve takım ruhuna dikkat çekti.
Katılımcılara kısa bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, “Geçtiğimiz dönemden memnunum, bu dönem daha iyi olabilmek için daha çok çalışmamız gerekiyor. Hepinize gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından eğitime katılanlara sertifikası verildi. Sertifika töreninin ardından toplu halde aile fotoğrafı çekildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Ko-mek Hizmet İçi Eğitimlerine Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ko-mek Hizmet İçi Eğitimlerine Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:33
  • Guneş
   07:14
  • Öğle
   12:56
  • İkindi
   15:52
  • Akşam
   18:16
  • Yatsı
   19:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı