KARAMAN HABERLERİ

KMÜ arkeoloji bölümü öğrencilerinden poster sergisi

DHA
25.04.2017 - 15:30Son Güncelleme :
DHA

Muammer ŞEN/KARAMAN,(DHA)- KARAMANOĞLU Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Arkeoloji Bölümü öğrencileri tarafından poster sergisi düzenlendi.
Otuz iki posterin yer aldığı sergide öğrenciler, danışmanları eşliğinde hazırladıkları, arkeolojik eserlerin ve mimari yapıların yer aldığı posterleri sergiledi.
Arkeoloji Öğrenci Topluluğu Başkanı Erdoğan Muştu, "Arkeoloji, eski kültür ve uygarlıklardan geriye kalan her türlü alet, malzeme, ev eşyaları ve sanat yapıtları gibi maddi kalıntıları inceleyen kazı bilimidir. Arkeoloji bize geçmişten günümüze kadar olan gelişimi ifade eden bir alandır. Etkinliğimizde üniversiteli arkadaşlarımızla arkeolojinin kapsadığı konuları, derslerde neler öğrendiğimizi paylaşmak istedik. Posterlerin hepsini Arkeoloji Bölümü öğrencileri hazırladı. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karaman ilinden KMÜ arkeoloji bölümü öğrencilerinden poster sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 15 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KMÜ arkeoloji bölümü öğrencilerinden poster sergisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı