« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kluivert sevdası

Galatasaray’ın hocası Kalli, boşta olan Hollandalı ünlü golcüyü istedi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Star gazetesinde yer alan habere göre, Aslan'ın eski futbolcusu Erhan Önal, yıldız oyuncuyu, ‘1 milyon euroya seve seve gelir’ diyerek Feldkamp’a önerdi.. Kluivert’ın yararlı olacağını söyleyen Kalli, Canaydın’dan işin bitirilmesini istedi

SÖZLEŞMESİ BİTTİ

Yabancı bir golcüyle forvet hattını güçlendirmek isteyen Galatasaray’da gündeme gelen son isim Patrick Kluivert oldu. Sarı-Kırmızılı takımın eski futbolcusu ve menajer Erhan Önal, son takımı PSV ile sözleşmesi sona eren Hollandalı ünlü golcüyü Teknik Direktör Feldkamp’a önerdi.

"KOŞARAK GELİR!"

Önal'ın "1 milyon euroya koşa koşa Galatasaray’a gelir" dediği öğrenildi. Kalli’nin de bu teklife olumlu yaklaşarak, Başkan Özhan Canaydın’dan 31 yaşındaki Kluivert’ın alınması için talepte bulunduğu vurgulandı. Alman hocanın, Hollandalı yıldızın takıma çok yararlı olacağını ifade ettiği vurgulandı.

YÖNETİM TEMASTA

Forvetteki 4 isimden Hasan Kabze veya Necati’yi göndermeyi düşünen Kalli, yabancı kontenjanını da Carrusca ile Tomas’tan birini yollayarak boşaltmayı planlıyor. Yönetimin Kluivert ile temasa geçtiği, Hollandalı yıldızla anlaşabilirse, kontenjan boşalır boşalmaz imza attıracağı iddia edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz