« Hürriyet.com.tr

Klişe yılbaşı hediyelerine ilginç öneriler

Yılbaşı yaklaşıyor, yine “ne alıcam offf” mu diyorsunuz ? Bu sefer farklı, kişiye özel bir hediye ile sevdiklerinizi sevindirmeye ne dersiniz ?

Hürriyet Haber
X

Buyrun o zaman Shebbodesign’a.. Üzerine basıp geçtiğiniz bilge taşlar, Shebbodesign’da eşsiz birer tasarıma dönüşüp, ruhları can buluyor. Düz beyaz porselenler, sevginizin göstergesi olup, neşeyle yaşama renk katıyor!

Taşlar üzerine 3 boyutlu resmedilen harikulade bir ceylan, yılın trendi sempatik bir baykuş, tatlı bir pisicik, sema yapan dervişler… Daha neler neler! Bu taşlar başka taşlar! Masanızı şenlendiriyor, evinizde harikulade dekoratif objeler olarak yerlerini alıyorlar!

Klişe yılbaşı hediyelerine ilginç öneriler

Yok taş olmasın mı dediniz? O zaman buyurun el boyaması porselen tasarımlarımızla tanışın! Porselen kupa yada tabak üzerine sevdiğiniz kişilere özel tasarımlar yapalım, hatta istediğiniz motto yada cümleler ile de süsleyelim…Tamamen el boyaması, eşsiz bir hediye ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın!/images/100/0x0/55eb35d6f018fbb8f8b2845aDünyanın en tatlı sevgilisi, en ilgili babası, en fanatik kankası, en güzel annesi, en komik kuzeni, en çalışkan patronu ve en prestijli müşterisinin yeni yılını özel tasarım el emeği bir hediye ile kutlamak isterseniz, Shebbodesign’a sevdiklerinize dair birkaç ipucu vermeniz yeterli!Siz isteyin, biz yaratalım..

Herkesi Shebbodesign dünyasına bekliyoruz, http://www.shebbodesign.com dan bize ulaşabilir, online dükkanımızı ziyaret edebilirsiniz.

 Klişe yılbaşı hediyelerine ilginç öneriler

Shebbo Design İletişim Bilgileri :
Email : shebbodesign@gmail.com / info@shebbodesign.com
Tel : 0541 284 85 50

 

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Burada her şey doğa için!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İstanbul’un popüler sualtı hayvanat bahçesi yaz günlerinde serinletiyor
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Doğa yürüyüşünü destekleyen baykuş evler!
GezginGezgin
Düşler adası: Cunda
GezginGezgin
Tek bir otelin bile olmadığı rengarenk bir kasaba: Burano (İtalya)
YazYaz
Batı Karadeniz'in incisi, Türkiye'nin turizm cenneti oluyor!