« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kleberson: Beşiktaş'ta olmaktan mutluyum

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Jose Kleberson Pereira, siyah-beyazlı ekipte bulunmaktan mutluluk duyduğunu, İstanbul'u ve Beşiktaş'ı çok sevdiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yavru Kartal dergisinin Ocak sayısında, Fun Club üyeleri Tuğçe Yılmaz ve Furkan Can Dilbaz ile söyleşen Kleberson, futbol oynamaya 7-8 yaşlarında başladığını, küçükken Pele'yi, bugünse Zico ve Ronaldo'yu örnek aldığını belirtti.

Siyah-beyazlı takımdaki oyuncularla iyi anlaştığını ve hepsini cana yakın bulduğunu ifade eden Kleberson, Türkiye'nin güzel bir ülke olduğunu, İstanbul'u ve kulübünü de çok sevdiğini kaydetti. Brezilyalı oyuncu duygularını, “Burada olduğum için gerçekten çok mutluyum. İstanbul'u ve kulübümü çok seviyorum. Buraya alıştım. Sanırım bir tek trafiğe alışamayacağım” şeklinde açıkladı.

Sahaya çıktığında duygulandığını, taraftarın desteğinin tüylerini diken diken ettiğini anlatan Kleberson, eşi ve oğlunun maçları izlemesinin de motivasyonunu artırdığını bildirdi.

Sambayı çok sevdiğini de anlatan Brezilyalı oyuncu, “Samba, benim kalbimde olan bir müzik. Futbolcu olmasaydım sambacı olurdum” diyerek, bu müziğe tutkusunu dile getirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz