Dünya Haberleri

  KKTC reklamları Fashion TV'de yayımlanacak

  Zeynep GÜRCANLI/ANKARA
  15.09.2014 - 14:32 | Son Güncelleme:

  KKTC hükümeti, büyük bir turizm tanıtım atağı başlatıyor. Kuzey Kıbrıs turizmi, dünya çapında yayın yapan Fashion TV’de gösterilecek.

  Başbakan Yardımcısı aynı zamanda Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş, Fashion TV’nin düzenlediği bir etkinliğe katılmak için KKTC'de bulunan Barcelona Kulübü eski başkanı Joan Laporta ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

  Denktaş toplantıda, "Fashion TV ile bir tanıtım anlaşması yaptık. Turizm tanıtımımızı Fashion TV üzerinden dünya çapında 33 milyon insana ulaştıracak bir protokolle yola başlıyoruz. Fashion TV bir reklam aracıdır bizim için. Burada yatırım yapacak ve etkinlikler düzenleyecek. Yüzlerce tanınmış insan bu tanıtım kampanyalarına katılmak için buraya gelecek" dedi.

  Başbakan Yardımcısı Denktaş, Barcelona kulübü eski Başkanı Laporta ile spor konusunda da görüştüklerini ifade etti. Denktaş, "Laporta ile spor konusunda da kendisiyle nasıl bir işbirliği yürütebilerceğimizi konuştuk” ifadesini kullandı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı