« Hürriyet.com.tr
MENÜ

KKTC NOTLARI

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tel örgüden atladılar

DOĞU Akdeniz Üniversitesi Spor Sorumlusu Prof.Dr.Gürkan Doğan, Altay'a saha konusunda her türlü yardımda bulunmasına rağmen, ilk antrenmanda aksilik yaşandı. Siyah-beyazlılar, görevlilerin anahtarı kaybetmesi yüzünden üniversitenin sahasına tel örgülerin üzerinden atlayarak girmek zorunda kaldı. Ahmet Taşpınar ve görevliler, Doğan'ın, ‘‘Kilidi kırın’’ talimatını da yerine getirdi. Şeref Kıncıoğlu, Ahmet Taşpınar ve Behiç Funda, Doğan'a ziyarette bulunarak Altay forması ve top hediye etti.

Rakip forveti korkutacak!

ALTAY'ın başarılı stoperi Hüseyin, KKTC kampı öncesi saçlarını sıfıra vurdurdu. Takım arkadaşları Hüseyin'e, ‘‘Keloğlan’’ lakabını taktı. Siyah-beyazlı ekibin en şakacı futbolcusu Kenan, Hüseyin'in saçlarını kazıtmasına birlikte karar verdiklerini belirterek, ‘‘Play-Off'taki rakipleri nasıl korkutabileceğimizi uzun süre düşündük. Hüseyin'i gören rakip forvet, korkudan kalemize bile yaklaşamaz!’’ diye espri yaptı.

Musti’ye yardım

ALTAY kafilesi, Profesyonel Şube yöneticisi Eyüp Necimoğlu'nun da ortakları arasında bulunduğu Magosa'daki Salamis Bay Otel'de krallar gibi ağırlanıyor. İzmir'den direkt Magosa'ya uçan kafile, devlet başkanlarını karşılarken kullanılan, iç bölümü özel olarak dizayn edilmiş otobüsle otele getirildi. Otel personeli, Altay'ı rahat ettirmek için seferber oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz