Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kızlarla da gezecek en iyi yerlere de gidecek

Galatasaray Başkanı, GSYİAD gecesinde, “22 yaşındaki bir gencin elbette kız arkadaşı olacak. İstanbul’un en iyi mekanlarına, en iyi yerlerine gidecek. Ben buna izin veriyorum. Kimse acımasız olmasın” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Başkanı Adnan Polat, kaptan Arda Turan’a özel hayatında da sonsuz kredi tanıdı.  GSYİAD’ın basına kapalı olan bilgilendirme toplantısında, “Profesyonellik sınırları içerisinde olduğu sürece Arda kızlarla da gezer, en iyi yerlere de gider. 22 yaşındaki bir gencin kız arkadaşları ile gezmesinden doğal bir şey olamaz” diyen Polat, üyelerin sorularına ilginç yanıtlar verdi.
* Fenerbahçe mağlubiyetine ne diyeceksiniz başkan?

Kadıköy’ü çözemedim
O stada çıkınca futbolcularımız psikolojk bir baskı altına giriyor. Neler oluyor, anlamıyorum. Kötü oynadık. Takım, üzerine düşeni yapamadı.
* Maçın hakemi Bünyamin Gezer çok konuşuldu.

Korktuğunu belli etti

Gezer’i atadıklarında ‘En doğru karar’ dedim. Ancak, beni hayal kırıklığına uğrattı. Korktuğunu belli etti. 
* Arda’ya, çok fazla sorumluluk vermiyor musunuz?

Zeka yaşı 35

Arda’yı 22 yaşında olarak görmeyin. Onun zeka yaşı 35. Oturup, konuşunca bunu anlarsınız. O gönülden G.Saraylı.
* Arda’yı hep TV’lerde görüyoruz.

Elbette gezecek

22 yaşındaki bir gencin elbette kız arkadaşı olacak. İstanbul’un en iyi mekanlarına, en iyi yerlerine gidecek. Kız arkadaşları, sevgilisiyle, arkadaşlarıyla gezecek.
* Biraz da mali konularda konuşalım sayın başkan?

25 milyon dolar

 GS Mobile, GS TV, dergi ve internet sitesi aboneliğini ve şimdi çıkacak olan kredi kartlarını 4’lü pakette satmayı planlıyoruz. Yalnızca bu 4’lü paketten geliri yıllık 25 milyon dolar olur.

Ve bir anı

Sene 1993, Yurdaşen Karahasan ve ben yönetimdeyiz. Yurdaşen Bey, o dönem futbolcuları toplamış ve “Kız arkadaşı, sevgilisiyle kimseyi dışarıda görmeyeceğim. Gördüğüme 10 bin Mark ceza veririm” demiş. Arif de o geceye ablasını alıp gelmiş...


Bunları da Beğenebilirsiniz