Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kızlar kalp spazmı geçirtti!

29 Mart 2012'de Galatasaray ile Fenerbahçe kadın basketbol takımları arasındaki maçta kalp spazmı geçiren Abdurrahim Albayrak, bu kez futbol karşılaşmasında talihsiz bir olay yaşandı. Mersin İdmanyurdu maçında aşırı stres yaşayan Albayrak'ın protez dişleri döküldü.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

ALBAYRAK’IN BAŞINA G.SARAY TUTKUSU YÜZÜNDEN BAŞINA NELER GELDİ NELER

GALATASARAY’a olan tutkusu ve heyecanı yüzünden Abdurrahim Albayrak’ın başına gelmeyen kalmadı!!!

O protezlerin sorumlusu Aurelien Chedjou çıktı…
3-2 sona eren Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında protez dişleri kırılan başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak’ın bu olayı Kamerunlu stoperin yaptığı pas hatası sırasında G.Saray kalesinde yaşanan bir pozisyonda yaşadığı ortaya çıktı.

Yöneticiliğinin yanı sıra koyu bir G.Saray taraftarı olan ve sarı kırmızı renklere gönül veren Albayrak’ın heyecanından ve G.Saray tutkusundan başına gelmeyen kalmadı.

İŞTE O AN...22 BİN LİRAYA MÂL OLDU
29 Mart 2012 tarihinde Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın Fenerbahçe ile oynadığı maçta Abdi İpekçi Salonu’nda fenalaşıp kalp spazmı geçiren, 2011-12 sezonunda yine Mersin İdman Yurdu, Elmander’in kaçırdığı bir pozisyonda bu kez boyun fıtığı olan Abdurrahim Albayrak’ı bu kez Chedjou 11 dişinden etti.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Albayrak’ın skor 2-2 iken 70. dakikada topu rakibine kaptıran Chedjou’nun hatası ile başlayan ve G.Saray kalesinde yaşanan tehlikeli pozisyonda stresten çenesini aşırı derecede sıkmaktan 11 adet protez dişinin kırıldığı öğrenildi.

14 saniye süren ve Hakan Balta’nın olağanüstü başarılı hamlesi ile atlatılan pozisyon sonrasında ‘oh’ çektikten sonra Albayrak’ın 11 adet protezinin kırıldığı belirtildi.

G.Saray Kulübü Başkan Yardımcısı Albayrak’ın 11 adet protez dişine Diş Hekimlerinden aldığımız rakamlara göre minimum 12 bin maksimum 22 bin lira arasında ücret ödemesi gerektiği ifade edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz