Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kızkardeşinin arkadaşına işkence

  Zeki GÜNAY/ GAZİANTEP, (DHA)
  25 Mayıs 2011 - 14:35Son Güncelleme : 25 Mayıs 2011 - 14:35

  GAZİANTEP’te 18 yaşındaki Sait Berkay B., ikizi olan kız kardeşi 18 yaşındaki Benay B. ile evlenmek isteyen 20 yaşındaki Mehmet Ramazan Ç.’yi 3 arkadaşıyla ormana götürüp kelepçeledikten sonra elektro şok ve tabancayla işkence yaptı.

  23 Mayıs’ta meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti: Babasına ait emlakçıda çalışan Mehmet Ramazan Ç., kız arkadaşı Benay B.’yi ailesinden istedi. Ailenin reddetmesine rağmen Mehmet Ramazan Ç., Benay ile görüşmeye devam etti. Bunu öğrenen Benay’ın ikiz erkek kardeşi Sait Berkay B., kız kardeşine, "Mehmet’le konuşmak istediğimi söyle" dedi. Benay B., Mehmet Ramazan Ç.’yi telefonla arayarak, "Ağabeyim seninle konuşmak istiyor" diyerek çağırdı. Burç Kavşağı’nda otomobile yaşları 18’den küçük olan A.F.A., İ.Y., ve M.C.M.’yi de alan Sait Berkay B., Burç Ormanı’na götürdükleri Mehmet Ramazan Ç.’ye, "Benay’ın peşini bırakacaksın" deyip elektro şok cihazıyla şok verip, kulağının yanında havaya kuru sıkı tabancayla ateş etti. Şüpheliler Mehmet Ramazan Ç.’yi dövdükten sonra yeniden otomobile bindirip Binevler semtine bırakarak kaçtı. Ç.’nin durumu polise bildirmesi üzerine Sait Berkay B., ikiz kız kardeşi Benay B., A.F.A., İ.Y., ve M.C.M., kelepçe, elektro şok ve bir ruhsatsız tabanca ile yakalandı.

  Yaşları 18’den küçük olan 3 şüpheli Çocuk Polisi’ne götürülürken, Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan ikiz kardeşler Benay B. ve Sait Berkay B., adliyeye sevk edildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı