Gündem Haberleri

  'Kızınızı vurdum gelin kurtarın'

  Mustafa İNSAN/MERSİN, (DHA)
  09.09.2014 - 13:32 | Son Güncelleme:

  MERSİN’de 20 yaşındaki Yankı Duygu Bayrak, önceki gün nişanlısı R.K'nin evinde göğsünden av tüfeğiyle vurulmuş halde ölü bulundu. Kayıplara karışan genç adamın, kızın babasına cep telefonundan; "Kazayla oldu. Ambulans çağırın kızınızı kurtarın" mesajı gönderdiği ortaya çıktı.

  Adana’da oturan R.K., nişanlısı Yankı Duygu Bayrak’a yakın olmak için Mersin’deki evlerinin yanında bulunan bir apartmandan daire kiraladı. R.D., önceki akşam nişanlısı Yankı’yı evine davet etti. Gece evden silah sesi duyuldu. Kısa süre sonra da R.K., kaçtı. Ardından Yankı Duygu Bayrak’ın babasına cep telefonundan, "Kazayla oldu. Ambulans çağırın kızınızı kurtarın" mesajı gönderdi. Mesaj üzerine yan sitedeki R.D.’nin evine gelen baba Yankı Duygu Bayrak’ın cesedi ile karşılaştı. Polis olay yerinde R.D.’ye ait olduğu belirlenen pompalı av tüfeği buldu.

  Kızınızı vurdum gelin kurtarınSosyal paylaşım sitesinde av tüfeğiyle fotoğraf çektirdiği görülen genç kızın cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken kayıplara karışan R.D. cinayet şüphesiyle aranıyor.

  ARANAN NİŞANLI GÜVENLİK KAMERASINDA

  Yapılan incelemelerde R.K.’nin, apartmandan çıkarken güvenlik kamerasına takıldığı belirlendi. Olayın meydana geldiği evin bulunduğu sitenin yöneticilerinden Bayram Coşkun, zanlı R.K.’nın sitedeki evi 2 gün önce kiraladığını belirtti. Olayın meydana geldiği dairenin karşısında oturan komşusu Mustafa Kaytan ise, gece bir ses duyduğunu ama ne olduğunu anlamadıklarını ifade ederek, "15-20 dakika sonra kapıya birileri geldi, ’Kapıyı açmam lazım’ dedi. Kim olduğunu sorduğumda, kızın babasıymış. Sonra görevli geldi kapıyı birlikte açtık. İçeriye girdiğimizde genç kızı kanlar içerisinde bulduk. Tüfek de yanındaydı" dedi.

  Kızınızı vurdum gelin kurtarın

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı