Gündem Haberleri

  Kızına tecavüzden tutuklandı

  Ferhat AKGÜN/TEKİRDAĞ, (DHA)
  30.04.2009 - 13:48 | Son Güncelleme:

  TEKİRDAĞ'da öz kızını 4 yıl boyunca tecavüz edip başkalarına sattığı iddiasıyla A.G. tutuklandı.

  Tekirdağ’ın Aydoğdu Mahallesi'nde oturan 22 yaşındaki G.G. polise başvurarak babasının kendine 4 yıldan beri tecavüz ettiğini ve son dönemde de para karşılığı erkeklere sattığını söyleyerek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine 46 yaşındaki baba A.G. polis tarafından gözaltına alındı.

  Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde ifade veren G.G., babasının son dönemde sigara ve içki parasını bulmak için kendisini para karşılığında erkeklere de pazarladığını gözyaşları içinde anlattı. Yaklaşık 4 yıldır istememesine rağmen babası ve sattığı erkeklerle birlikte olduğunu anlatan G.G. yaşadığı hayattan kurtulmak için polise sığındığını söyleyerek, “Bu zamana kadar babam olanları anlatırsam beni öldüreceğini söylüyordu. Ama hayatım yaşanmaz bir hal aldı. Daha fazla dayanamadım” dedi.

  Genç kızın şikayeti üzerine harekete geçen polis ekipleri işsiz olan baba A.G.’yi evinde yakalayarak gözaltına aldı. Poliste sorgulanan baba A.G., kendisinin suçsuz olduğunu bütün suçun kızında olduğunu söyleyerek, “Kızına zorla tecavüz etmedim. Kızım ile kendi isteği ile birlikte oldum. Benim bir suçum yok. Bütün suç kızımın” dedi.

  Polisteki ifadesinden sonra savcılığa ardından da Sulh Ceza Mahkemesine sevk edilen baba A.G. tecüavüz suçundan tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi’ne konuldu.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı