Gündem Haberleri

  Kızımı öldürecek, kurtarın...

  Hürriyet Haber
  22.07.2015 - 08:28 | Son Güncelleme:

  Onur Özbizerdik’in döverek hastanelik ettiği M.Ç.'nin şikâyetini geri almasının ardından Özbizerdik tarafından alıkonulduğunu iddia eden annesi, kızının hayatından endişe ettiğini belirterek kayıp başvurusunda bulundu.

  Onur Özbizerdik’in sevgilisi M.Ç.'nin annesi, kızı için kayıp başvurusunda bulundu. Özbizerdik, dövdüğü M.Ç.’nin şikâyetini geri almasının ardından savcılığa giderek ifade vermiş ve serbest kalmıştı. Habertürk'ün haberine göre, M.Ç'nin annesi Z.O. şöyle konuştu:

  “Onur dün yine aradı, ‘Bak yine paraladım parçaladım’ dedi. Sonra kızım aldı, ‘Anne kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne’ dedi. Hemen aldılar elinden telefonu. Tekrar aradım açmadı. Kızımı bulamıyorum. Öldürecek kızımı. ‘Annemi öldürdüler ben de onu öldüreceğim’ demişti.”

  ANNENİN YARDIM ÇIĞLIĞI

  Z.O., “Yakasını bırakmıyor kızımın. Beni 2.5 ay boyunca günde 50 kere aradığı için ruh tahlilini yapabilirim. Onun tedavi olabileceğini bile sanmıyorum” dedi. Kızının şikâyetini geri çekmesiyle ilgili olarak ise, “Şikâyeti geri aldıran avukatı tanımıyoruz. Kızımın ‘Sevgilim vardı, ondan kıskandı. Ben hak ettim dayağı’ dediğine inanmıyorum, Kızım öyle bir şey demez. Bir anne olarak yemin ederim o ifadeyi kızım vermedi. Kızım kaçırıldı. Gece gündüz ölüsü gelecek bana diye düşünüyorum, Ciğeri yanan bir anne olarak söylüyorum bunu. Cumhurbaşkanı’ndan, Aile Bakanı’ndan yardım istiyorum, yalvarıyorum onlara. Bu şahsın elinden kızımı kurtarsınlar” diye konuştu.

  Etiketler: Kadına şiddet
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı