Gündem Haberleri

  Kızım Yağmur, benden izin almadan sokağa çıkamaz

  Halit AYDINGÖZ
  31.01.2002 - 02:03 | Son Güncelleme:

  Sinema ve tiyatro dünyasının ünlü oyuncusu Cihan Ünal, geçtiğimiz hafta sonunu Erzurum Palandöken Dedeman Otel'de geçirdi. Son günlerde kızı Yağmur Ünal'la ilgili çıkan haberler konusundaki sorularımızı yanıtlayan Cihan Ünal, ‘‘Kızım benden izin almadan dışarı çıkamaz’’ dedi.

  ANNESİNİ DEĞİL BENİ DİNLER

  Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdüren Cihan Ünal, Yağmur Ünal'ın gece gezmeleri konusunda, ‘‘Ben onun babasıyım, kızım geceleri dışarı çıkarken benden izin alır. Eğer ben çıkmasına izin vermezsem, dışarı çıkamaz. Annesi Türkan Şoray izin verse bile benim iznim olmadan dışarı çıkamaz. Dışarı çıktığı zaman da eve gelince beni arar, geldiğini bildirir’’ dedi.

  SOYADI ŞORAY DEĞİL ÜNAL'DIR

  Gazetelerde kızının isminin Yağmur Şoray diye yazıldığını ancak kızının soyadının Ünal olduğunu vurgulayan Cihan Ünal, Yağmur'un Mustafa Sirmen ile olan ilişkisi hakkında da şunları söyledi: ‘‘İzmit Belediye Başkanı Sefa Sirmen'in oğlu ile beraber olmasında ise hiçbir problem yok. Onlar şu anda flört ediyor. Hepimiz flört etmişizdir.’’
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı