Kızım Melisa ve Zehra'yı rahat bıraksınlar

26 Haziran 2012 - 00:00Son Güncelleme : 25 Haziran 2012 - 17:52

İddialara göre Sibel Can'ın 18 yaşındaki kızı Melisa'nın önceki gün Ortaköy'deki gece gezmesi olaylı geçti.

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın kızı Melisa önceki gece sabahın ilk ışıklarına kadar ünlü gece kulübü Reina'da arkadaşlarıyla birlikte eğlendi. Alkolün dozonu kaçıran genç kız, VIP kapısından dışarı çıktığında karşısındaki gazetecileri görünce panikleyip hemen gece kulübünün otoparkında görevlilerin kullandığı kulübeye saklandı. Bir süre kulübenin içinde gizlenen Melisa, peşindeki gazetecileri atlatamaycağını anlayınca herkesi şaşkına çeviren planını sahneye koydu. Genç kızın, görevlilere rica edip bindiği otoparktaki bir ambulansla gece kulübünden ayrıldığı iddia edildi. Siren çalarak yoğun trafiği aşıp gazetecileri de atlatan Melisa'nın ardından Kuruçeşme'deki bir benzincide inip, buradan başka bir otomobile geçtiği öğrenildi.

Bu iddiaların ardından Sibel Can, bir açıklama yaptı: 

KIZIM MELİSA VE ZEHRA'YI RAHAT BIRAKSINLAR

Kızım Melissa hakkında çıkan 'Ambulansla Reina'dan kaçtı' haberleri tamamen asılsızdır. Kızım okulunu başarıyla tamamlamış ve bir genç kız olarak da gezmeye eğlenmeye hakkı vardır. Reina'ya rezervasyonu ben yaptım ve kızımın benim bilgim dışında hareket etmesi de zaten sözkonusu olamaz. Artık beni ve Hülya'yı geçip kızlarımızla uğraşmaya başladılar. Melissa'yı ve Zehra'yı rahat bıraksınlar... Benim kızım hem okulundan hem de davranışlarından memnun olduğum bir çocuktur...

 SİBEL CAN VE ÇOCUKLARI (FOTO-GALERİ)

ÜNLÜ ANNELER VE KIZLARI (FOTO-GALERİ)

    

     

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 23 Yorum }
 • Duru Doruk 26.6.2012 09:54:41
  Lale devri çocuklarısınız siz...Zamanınız geçti...Yeni Lale devri çocukları istemiyoruz.
 • ebru yilmaz 25.6.2012 22:51:15
  sibelin bu etik olmayan konusmasi bana eskiden, Hüya Avsar´i kullanarak gündeme gelmesini ve Gülbenin Hülya Avsar´a satasmasini daha fazla kizistirmasini hatirlattii. Bu kadin cok tilkilik pesinde.. Simdi kizi icin Zehra´yi kullanmaya basladi. Cok ayip. Yine yakismadi yasina basina..
 • Cool Life 25.6.2012 22:47:40
  Sibel Can'ın şarkılarını da sesini de çok severim. Fakat acilen polyannalığına son vermesi lazım. Çok sahte ve yapmacık.
 • ferihan posey 25.6.2012 22:14:04
  Ambulansa onu alanlarin acilen cezalandirilmasi Melissa nin da ceza odemesi lazim...
 • suzan manyas 25.6.2012 21:59:13
  ne kadar yanlis bir konusma neden hulya avsarin kizinida olaya dahil ediyorki.SU an sizin kizininzdan behsediliyor zehradan degil.ve ayrocana baya bir yas farki var aralarinda.neden baskasinida katiyor bu olaya anlamadim.
 • Ducman 1907 25.6.2012 21:04:00
  Tam da analarindan kurtulduk diyorduk simdi de kizlari cikti basimiza, eh bi 20 sene sonra torun ile devam eder bu gereksiz gundemi mesgul etmek
Sayfa Başı
HaberlerPeruBilinmeyen kabilelerMursi KabilesigidelloUçakAvrupadirek uçuş