MARDİN HABERLERİ

Kızıltepe’de "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursu

AA / Adnan Koçhan
26.02.2016 - 10:16Son Güncelleme :

- Kızıltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursu başlattı.

AA / Adnan Koçhan

MARDİN (AA) - Kızıltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, kadınlara yönelik "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursunu başlattı.

Kızıltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynettin Ayav, yaptığı açıklamada, esnaf odasında açılan "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursunda, Şubat ayına mahsus olarak pozitif ayrımcılık yapıldığını ve sadece kadın kursiyerlerin kayıtlarının kabul edildiğini belirtti.

Ayav, "Bugün 4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik kursumuz başladı. Odamız yönetim kurulu kararı ile Şubat ayı eğitim programımıza bayanlara pozitif ayırımcılık yapılarak, 30 kişilik sınıfta sadece bayanlar kursa katılacaktır. Kadın kursiyerler, bu uygulama nedeniyle sevinçlerini memnuniyetlerini dile getirdiler. Bütün girişimci kursiyerlerimize başarılar diliyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden Kızıltepe’de "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 10 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızıltepe’de "4. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik" kursu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı