ARDAHAN HABERLERİ

Kızılay Eğitim Seti Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 12:53Son Güncelleme :

KIZILAY EĞİTİM SETİ ÇAĞITTI

IHA

Türk Kızılayı Çıldır Şube Başkanlığı " OKUMAYA KIZILAY’LA BAŞLIYORUM" projesi kapsamın Çıldır ilçe merkezi ve bağlı bulunan köy okullarındaki birinci sınıf öğrencilerine eğitim seti dağıttı.
Türk Kızılayı Çıldır Şube Başkanı Mahmut Ahmet Vural ve Çıldır Milli Eğitim Müdürü Fatih Yazıcının katılımıyla dağıtılan eğitim setleri öğrenciler tarafından neşeyle karşılandı. Projeyi yürüten Türk Kızılayı Çıldır şube Başkanı Mahmut Ahmet Vural" Türk Kızılayı Çıldır Şubesi olarak bir çok alanda faaliyet yürütmekteyiz. Eğitim alanında da okullarımız ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karışlamak için projeler üretim kamu kurumlarıyla ve yardımseverlerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz. "OKUMAYA KIZILAYLA BAŞLIYORUM" projemizde de ilçemiz eğitim alan bütün birinci sınıf öğrencilerine eğitim setleri dağıttık. Bu kampanyamızda her zaman desteğini esirgemeyen Çıldır Kaymakamımız Tamer Kılıç’a, SYDV Mütevelli Heyetine ve İlçe Milli eğitim müdürümüz Fatih Yazıcıya sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkür ederim" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden Kızılay Eğitim Seti Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızılay Eğitim Seti Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı