ADANA HABERLERİ

Kızılay’dan Emniyet’e Teşekkür

IHA
25.02.2015 - 10:52Son Güncelleme :

TÜRK KIZILAYI ADANA ŞUBE BAŞKANI RAMAZAN SAYGILI İLE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ADANA EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK'E, KIZILAY'IN KAN BAĞIŞINA OLAN DESTEKLERİ VE ADANA'DA SON DÖNEMDE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDEKİ ETKİN ÇABALARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

IHA

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ile yönetim kurulu üyeleri, Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e, Kızılay’ın kan bağışına olan destekleri ve Adana’da son dönemde uyuşturucu ile mücadeledeki etkin çabaları için teşekkür etti.
Türk Kızılayı Adana Şubesi’nin, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e ziyaretine, Şube Başkanı Ramazan Saygılı ile birlikte yönetim kurulunda yer alan Niyazi Çetinkaya, Nevzat Aslan, Reşat Karaca, Şaban Üçgül, Veli Kasap ve Mahmut Nimet Dalkır katıldı. Ziyaret sırasında Kızılay amblemli bir porselen tabağın hediye edildiği Zeybek’e, Türk Kızılayı’nın rozeti de takıldı.
Türk Kızılayı Başkanı Ramazan Saygılı, ziyaret sırasında Adana Emniyet Müdürlüğü’nün kan bağışı kampanyasına büyük destek verdiğini ve çok sayıda polis memurunun kan bağışlayarak, şimdiden bir çok canın kurtarılmasına katkıda bulunduklarını ifade etti. "Polis arkadaşlarımızın yapmış oldukları bu bağış her türlü takdirin ötesindedir" diyen Saygılı, bir başka teşekkürü de Adana polisinin son dönemde uyuşturucuyla mücadelede oynadığı etkin rol için yaptı. Saygılı, "Adana Emniyetimiz, , geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimize yönelik en büyük tehdit unsuru olan uyuşturucuyla başarılı mücadele ediyor. Tüm Türk Milleti ve Adanalılar adına polisimize ne kadar teşekkür etsek azdır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Kızılay’dan Emniyet’e Teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 10 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızılay’dan Emniyet’e Teşekkür haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:40
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:03
Sayfa Başı