« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kızardı ağladı kazandı ağladı

Malatyaspor maçında kırmızı kart gördükten sonra soyunma odasında göz yaşlarını tutamayan Tuncay Şanlı, 3 puan gelince bir kere daha sevinçten ağladı.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
Dua ediyordu

Bir anlık öfkenin karşılığında kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Tuncay Şanlı, soyunma odasında hüngür hüngür ağlıyor ve elini havaya kaldırarak, "Allah'ım ne olur utandırma beni. Bu maçı kaybedersek, kahrolurum" diye dua ediyordu. Maç bitiminde takım arkadaşları galibiyet sevincini yaşarken, Tuncay bu kez de üzüntüden ağlıyordu.

Hepsi yanında

Önce Rüştü Reçber içeri girdi ve genç futbolcunun sırtını sıvazlayarak, "Koçum, kendine gel. Senin sayende maçı kazandık. Oyundan atılman arkadaşlarını motive etti" diyerek teselli etmeye çalıştı. Ardından Kaptan Ümit Özat ile İdari Menajer Volkan Ballı, Tuncay'a koştular. Tüm futbolcular gecenin kahramanı olarak sanki oyundan atılan arkadaşını seçmişti.

Takım ruhu bu

Bu görüntüler Daum'u da duygulandırdı. Alman teknik adam, daha önce Selçuk için aynı duyarlılığı gösteren futbolcularının bu tutumu karşısında yardımcısı Murat Kuş'a dönerek, "İşte takım ruhu bu. Bu anlayışa sahip olan bir kadronun kaybetmesi mümkün değil. Bizim en büyük gücümüz arkadaşlık. Bunu her yerde kanıtlıyoruz" yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler