KAYSERİ HABERLERİ

Kız Kardeşim Projesi Eğitimleri KTO’nun Ev Sahipliğinde Başlıyor

IHA
20.09.2015 - 11:09Son Güncelleme :

HİÇYILMAZ

IHA

Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, kadın girişimcilere yönelik yeni bir eğitim programı hazırlandı.
Hazırlanan eğitim programına ilişkin bilgi veren Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kız Kardeşim adını taşıyan sosyal sorumluluk projesinin Kayseri ayağını hayata geçireceklerini kaydetti.
Başkan Hiçyılmaz, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ile Coco Cola-Türkiye işbirliğince yürütülen Kız Kardeşim Projesi’nin, Türkiye’nin değişik bölgelerinde yaşayan kadınlara yönelik olarak ücretsiz olarak gerçekleştirileceğini söyledi.
Kayseri Ticaret Odası ve TOBB Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde, 28-29 Ekim 2015 tarihlerinde Kayseri Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek mülakatlar sonucunda 100 kadının eğitime katılmasının hedeflendiğini vurgulayan Başkan Hiçyılmaz, 10 Ekim’e kadar devam edecek projeye ilişkin detaylı bilgilerin Kayseri Ticaret Odası internet sitesinden edinilebileceğini belirtti.
Hiçyılmaz, “Proje kapsamındaki eğitimler; herhangi bir kurumda çalışmayan ancak çalışmak isteyen kadınlarımız ile girişimcilik ruhuna sahip olan ve ürettiği iş fikirlerini nasıl hayata geçireceğini bilemeyen kadınlarımıza yönelik olarak düzenlenmektedir. Söz konusu eğitimler ile katılımcılara vizyoner bir kimlik sağlanması hedeflenmektedir. Bu proje sayesinde katılımcılar, ekonomik hayata katma değer sağlamak adına cesaret kazanacak, kişisel gelişimlerini ve sahip oldukları bilgi düzeylerini de artırma fırsatı bulacaklardır” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kız Kardeşim Projesi Eğitimleri KTO’nun Ev Sahipliğinde Başlıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Eylül 2015 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kız Kardeşim Projesi Eğitimleri KTO’nun Ev Sahipliğinde Başlıyor haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:05
  • Guneş
   06:42
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:40
  • Akşam
   18:06
  • Yatsı
   19:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı