"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Kız çocukları okusun diye

İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante’nin eşi Barbara Scarante, önceki gün Üniversiteli Kadınlar Derneği yararına bir davet verdi.

İstanbul’daki Venedik Sarayı’nda düzenlenen etkinlikte, Lizay Pırlanta’nın bağışladığı özel tasarım mücevherler, geleceğin iş kadını olacak kız çocuklarının daha iyi bir eğitim alması için açık artırmayla satıldı. Türkan Sabancı, Siren Ertan Çarmıklı, Ebru Sanver, Heves Ekinci, Zuhal Pirinççioğlu gibi iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı etkinlikte ünlü antikacı Uğur Batur tarafından düzenlenen müzayedeyle120 bin TL gelir elde edildi.
Müzayedede Lizay Pırlanta’nın derneğe bağışladığı mücevher koleksiyonunun yanı sıra halı, abajur, süs ve dekorasyon eşyaları gibi çeşitli antikalar da satışa sunuldu.

Göbek eriyecek

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen’in küçük oğlu Metin Şen, ben bildim bileli hafif göbeklidir. 50’sine merdiven dayayan Metin Şen, fazla kilolarından kurtulmaya karar vermiş. İlk iş olarak da ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan Şeyda Coşkun’un kapısını çalmış. Kış aylarında aldığı fazla kiloları yaz gelmeden vermeye çalışan Şen’i Hello dergisi Bebek sahilinde görüntülemiş. Şeyda Coşkun ile yürüyüş yapan Metin Şen, her gün disiplinli bir şekilde spor yapıp yeme içmesine dikkat ediyormuş.

Düşman çatlattı

Billur Kalkavan’ı önceki gün Osman Sınav’ın yönettiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “Aşk Kırmızı” filminin Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yapılan galasında gördüm. Geçtiğimiz günlerde yüzüne yaptırdığı estetik operasyonla gündeme gelen Kalkavan, düzgün fiziği ve koluna taktığı genç sevgilisi Buğra Bahadırlı ile düşman çatlattı.

Biralı lezzetler

Türk Tuborg’un Brewmaster platformu kapsamında düzenlediği ve geleneksel hale gelen yemek davetlerinin sonuncusu, geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki Teoman Hünal’ın sahibi olduğu La Brise’de yapıldı. İş, sanat ve basın dünyasından ünlü isimlerin katıldığı yemek davetinde Tuborg Gold’un yanı sıra Carlsberg, Leffe, Corona, Hoegaarden ve Guinness biraları eşliğinde, Esen Hünal’ın hazırladığı lezzetlerin tadına bakıldı.

Jehan Barbur Raika’da caz yapacak

The Marmara Taksim’in panoramik şehir manzaralı teras katında hizmet veren Raika’nın barında bir ay boyunca her cuma müzikseverlerle buluşan ‘Chivas Jazz Knights’, bu gece final yapıyor. Birsen Tezer konseriyle başlayan ‘Chivas Jazz Knights’ın bu son gecesinde Jehan Barbur sahneye çıkacak.

X