TEKİRDAĞ HABERLERİ

‘Kıyı rekreasyon alanları düzenlemeleri’ konulu toplantı yapıldı

DHA
29.03.2016 - 12:02Son Güncelleme :

‘Kıyı rekreasyon alanları düzenlemeleri’ konulu toplantı yapıldı

DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)-ANKARA Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Profesörü, Eskişehir Porsuk Nehri ve Aksaray Ulu Irmak Nehri tasarımcısı, Cansu Peyzaj LTD. ŞTİ. Danışmanı, Kıyı düzenlemeleri konusunda uzman Prof. Dr. Yalçın MEMLÜK ve TMMOB Ziraat Mühendisler Odası Önceki Genel Başkanı, Cansu Peyzaj Ltd. Şti. Genel Müdürü Yüksek Ziraat Mühendisi Sami Doğan ile Kıyı Rekreasyon Alanları ve Düzenlemeleri konulu toplantı düzenlendi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Gürcün, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Danışmanları, TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Marmara, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri ve Teknik personellerin de hazır bulunduğu toplantıda Tekirdağ kıyı kesiminin iyileştirilmesi için görüş alışverişinde bulunuldu. Alanlarında uzman isimlerle bilgi alışverişi yapılarak projelerin kusursuz ve Tekirdağ halkı için daha kullanışlı hale getirilmesi için öngörülen görüşler paylaşıldı.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden ‘Kıyı rekreasyon alanları düzenlemeleri’ konulu toplantı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ‘Kıyı rekreasyon alanları düzenlemeleri’ konulu toplantı yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı