KİLİS HABERLERİ

Kitso Heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 09:45Son Güncelleme :

KİTSO BAŞKANI MEHMET ERDAŞ ÖNDEŞ VE BAREBERİNDEKİ HEYET TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

IHA

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, başkanlığındaki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş beraberinde Meclis Başkanı Mehmet Özçiloğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Nedim Özçelebi, Yusuf Bozkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Erkan Baysal, Ahmet Günay ve Genel Sekreter M. Murat Sakar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nu ziyaret etti.
KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş tarafından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ na Kilis hakkında genel bilgiler verilirdi. Ayrıca inşaatları devam eden Kilis Kültür ve Kongre Merkezi ve mevcut oda hizmet binası 3.-4. ve Teras kat inşaatı ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan toplantıdan memnuniyetini dile getiren Hisarcıklıoğlu misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Kitso Heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kitso Heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı