Gündem Haberleri

  Kitapçıktaki telefon azizliği

  Hürriyet Haber
  07.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Suzuki, garanti ve servis kayıt kitapçığında yetkili servisinin telefon numarasını yanlış yazınca, okuyucularımızdan Akif Küney'in ev telefonu felç oldu. Küney, sürekli aracı arızalanan, yolda kalan, ya da bakım için randevu talep eden Suzuki müşterilerinden ancak, telefonunu fişten çekerek kurtulabildi.

  Akif Küney'in evde telefon trafiği birden arttı. Sürekli evi arayanlar Yen Oto Servisi zannettikleri Küney'e otomobillerinin arızalarını anlatmaya başladılar. 24 saat aralıksız çalan telefondan bunalan Küney, Suzuki'yi aradı. Garanti ve servis kayıt kitapçığında baskı hatası yapıldığını öğrendi. Kısa zamanda bu hatanın düzeltileceği söylenmesine rağmen sorun giderilmedi.

  Küney'in şikâyeti üzerine görüştüğümüz Suzuki yetkilileri, garanti ve servis kayıt kitapçığının yeni baskısında bazı servislerin adres ve telefon numaralarının yanlış yazıldığını belirterek ‘‘Yanlışlığı fark edince kitapçığı basım evine iade ettik. Ancak, yanlış basılan servis kayıt kitapçığının bir kısmını müşterilerimize dağıtmıştık. Bu müşterilerimizle irtibata geçerek yanlışlığı düzeltmeye çalışıyoruz’’ dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı