ORDU HABERLERİ

Kitap Ve Oyuncak Paylaşım Evine Bin 170 Kitap Bırakıldı

IHA
27.10.2015 - 13:28Son Güncelleme :

ALTINORDU BELEDİYESİ'NİN GEÇEN YIL ŞEHRİN İKİ CADDESİNE KOYDUĞU KİTAP VE OYUNCAK PAYLAŞIM EVİ'NE BİN 170 KİTAP BIRAKILDI. KİTAPLAR ORDU GAZİ HALK KÜTÜPHANESİ'NE TESLİM EDİLDİ

IHA

Altınordu Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçe merkezinde Sırrıpaşa ve İsmetpaşa Caddelerine koyduğu ‘Kitap ve Oyuncak Paylaşım Evi’ne olan ilgi her geçen gün artıyor.
Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, geçen yıl koydukları ‘Kitap ve Oyuncak Paylaşım Evi’ne bugüne kadar bin 170 kitap geldiğini, ayrıca 2 bin 400 kilogram geri dönüşüm malzemesi biriktirildiğini kaydetti.
Toplanan oyuncakların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını söyleyen Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, bin 170 adet kitabın Ordu Gazi İl Halk Kütüphanesi Müdürü Bekir Seçil’e teslim edildiğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Kitap Ve Oyuncak Paylaşım Evine Bin 170 Kitap Bırakıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kitap Ve Oyuncak Paylaşım Evine Bin 170 Kitap Bırakıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı