GeriKitap Sanat 'Jam Session' iki yakayı müzikle birbirine bağlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Jam Session' iki yakayı müzikle birbirine bağlıyor

'Jam Session' iki yakayı müzikle birbirine bağlıyor

İlki geçen yıl yapılan sahneler arası müzik yolculuğu ‘Jam Session’, ikinci yılında İstanbul’un her iki yakasını müzikle birbirine bağlıyor.

İlki geçen yıl yapılan ‘Jam Session’, bu yıl 8 farklı mekanda 14 farklı performans, biri akustik olmak üzere toplam 3 söyleşi ile gerçekleştirilecek. Yeni akım sanatçıların da yer alacağı Jam Session sahnesine bu yıl ayrıca, Kaan Tangöze, Fatma Turgut, Evrencan Gündüz, Nekropsi gibi müzikleri ile geniş kitlelere ulaşan sanatçılar da konuk oluyor. Akustik Elektronik,  Akustik Rock, Dans Elektronik, Etnik Elektronik, Türkçe Pop Cover, Caz Pop Cover, Progresif Rock gibi değişik müzik türlerinin ve akımlarının sevilen örneklerini seslendirecek gruplar ve sanatçılar, mart ayı boyunca Jam Session sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

Kaan Tangöze’nin akustik performansı ile açılış konserini yapacak olan Jam Session, 1 Mart’ta Can Güngör’ün solo performansı ile devam edecek. Islandman, Fuzuli, Nefes, Matmazel, Six Pack, Batesmotelpro, Nusaibin, Noland, Nekropsi, Fatma Turgut ve Evrencan Gündüz ve sürpriz isimlerle Mart ayı boyunca Jam Session sahnesinde devam edecek. Etkinlikler Aksi, Arkaoda, Bant Mag. Havuz/Bina, Buddha Sahne, House of Fuzuli (Backyard), KargART, Moda Kayıkhane ve Salon İKSV’de gerçekleşecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle