GeriKitap Sanat Genç koleksiyonerlerin tercihi online müzayede
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Genç koleksiyonerlerin tercihi online müzayede

Genç koleksiyonerlerin tercihi online müzayede

ARTAM Antik AŞ’nin online olarak düzenlediği müzayedelere4 bine yakın sanatsever katılıyor. Alıcıların çoğunluğunu ise 18-35 yaş grubu genç koleksiyoner adayları oluşturuyor.

ARTAM Antik AŞ müzayede evinin online olarak gerçekleştirdiği müzayedesi başladı. Usta ressamlara ait tablolar ve değerli sanat eserlerinin satışa sunulduğu yeni müzayede 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Genç koleksiyonerlerin tercihi online müzayede

18-35 YAŞ

Bedri Rahmi Eyüboğlu, Orhan Peker, Erol Akyavaş, Nejad Melih Devrim, Kemal Önsoy, Komet, Abidin Dino, Turan Erol, Hamit Görele, imzalı eserlerin yer aldığı müzayedede modern ve çağdaş sanat eserlerinden bir seçki sunuluyor.
İnternet üzerinden oluşan yoğun ilgiye dikkat çeken Antik AŞ Yönetim Kurulu üyesi Olgaç Artam, “İnternetten sanat eseri alırken en önemli konu kurumsal güvencemiz. 4 bine yakın sanatsever online müzayedemize katılıyor. Çoğunluğunu 18-35 yaş grubunun oluşturduğu genç alıcılar geleceğin koleksiyonlarını oluşturmak için ilk adımlarını atıyorlar” dedi.

Artam Antik AŞ uzmanlarının onay ve sertifikasına sahip eserler bugünden itibaren 7 Temmuz tarihine kadar Artam Antik AŞ sergi salonlarında görülebiliyor. Online kataloglara erişim, üyelik aktivasyonu ve detaylı bilgi için: www.artam.com


Yorumları Göster
Yorumları Gizle