TEKİRDAĞ HABERLERİ

Kitap okuma etkinliği

DHA
31.03.2016 - 12:15Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kütüphane Haftasında kitap okumada farkındalık yaratmak amacıyla etkinlik düzenledi.

“Kitap Okuyoruz” adıyla düzenlenen etkinlikte Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı müdürleri ve personelleri öğrencilere kitap hediye etti. Kitapları büyük bir sevinçle kabul eden öğrenciler yetkililere teşekkür etti. Teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün kitap okuma alışkanlığının azaldığının altını çizen yetkililer, Kütüphane Haftasında verilebilecek en güzel hediyenin kitap olduğunu belirterek, kitap okuma oranının artması için çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Öğrenci velileri ve öğretmenler düzenlenen anlamlı etkinlikten dolayı başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Kitap okuma etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kitap okuma etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı