« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısmetse olur

Hakan Şükür, G.Saray'a geri dönme konusunda açık kapı bıraktı. Abdurrahim Albayrak'ın sarı kırmızılı takıma yeniden kazandırmak için girişimde bulunduğu golcü futbolcu, ‘‘Beni isteyen çok kulüp var. Kaderde, G.Saray'a dönmek varsa önüne geçilmez’’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
SES GETİRDİ

G.Saray Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak'ın gazetemizi ziyareti sırasında, ‘‘Hakan'ı geri istiyorum’’ diyerek bu konuda girişimlerde bulunacağını açıklaması ses getirdi. Sarı kırmızılı camianın golcü futbolcuyu tekrar kadrolarında görmek istediklerini belirten Albayrak, bu sözlerinden sonra iş yerinin telefonlarının susmadığını söyledi.

SICAK BAKIYOR

Albayrak'ın G.Saray'a yeniden kazandırmak için girişimlerde bulunacağını açıkladığı Hakan Şükür'ü telefonla bulup, görüşünü aldık. İnter'le idmana çıkacağı sırada ulaştığımız milli futbolcu, ‘‘Kısmetse olur. Beni isteyen çok kulüp var. G.Saray'ın nasıl bir teklifle geleceği çok önemli. Ben, kadere inanırım. Kaderde tekrar G.Saray varsa önüne geçilmez’’ dedi.

ASLA PES ETMEM

İnter'de forma mücadelesi veren Hakan Şükür, idmanların ağır geçtiğini, ayakta kalabilmek için bu çalışmaları yapmak zorunda olduğunu belirtti. Ve şunları söyledi: ‘‘Yaşım 31,5 oldu. Ancak bu önemli değil. Futbolda yürekli olmak önemli. Her zaman ayakta olacağım. Ben, Galatasaray'ı her zaman sevdim, sevmeye de devam edeceğim. Galatasaray, gönlümde her zaman yatan aslandır.’’

KAPI KOMŞUMDU

Abdurrahim Albayrak'a Hürriyet'e yaptığı açıklamalar ve kendisi hakkında kullandığı övgü dolu sözler nedeniyle teşekkür eden Hakan Şükür konuşmasını şöyle tamamladı: ‘‘Abdurrahim abinin yönetici olmadan önce de bana ayrı bir sevgisi vardı. Kendisi, Florya'da kapı komşumdu. Ben de onu çok seviyorum. Zaten hayatı boyunca benim için iyi şeyler düşünmüştür.’’

GÖNLÜMDE YATAN ASLAN

Hakan Şükür, sarı kırmızılı takıma gelebileceğinin sinyallerini verdi. Hakan, teklif gelmesi halinde kabul edebileceğini belirterek, ‘‘G.Saray, her zaman gönlümde yatan aslandır. Kısmetse olur’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler