Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kışlıklara merhaba

  Hürriyet Haber
  17 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 17 Eylül 2000 - 00:01

  Yazın bitmesiyle birlikte eğlence dünyasının kalbi, yeniden İstanbul'da atmaya başladı. Kışlık mekanlar birer birer açılıyor. Sahnelerin yıldızları da İstanbul'un birbirinden ilginç eğlence merkezlerinde konukları eğlendirmeyi sürdürüyor.

  Berdush Dedikodulu

  Eğlence düyasının kalbinin attığı Etiler bölgesinin ünlü mekanları arasında yer alan Berdush Dedikodulu'da davullu şarkıcı Gülay Eralp, Cihan Doğan ile dönüşümlü olarak sahneye çıkıyor. Ayrıca salı ve perşembe geceleri Pakize Suda sevenleriyle buluşuyor.

  Kuruçeşme Nispet

  ‘‘Yalanın Batsın‘‘ albümüyle pop dünyasında yıldızı parlayan Hande Yener, İstanbul'daki ilk çalışmasını Nispet Bar'da yapıyor... Hande Yener, poppüler şarkısı Yalanın Batsın'ı da her gece yoğun istek üzerine üç kez okuyor.

  Farfara

  Bu sezon yeni işletmeye giren Farfara, Hayko'nun oğlu Alex'le kapılarını müşterilerine açtı. Çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri sahneye çıkan Alex, her türlü müzikten örnekler sunacak. Salı günleri ise sahneyi besteleriyle tanınan şarkıcı Burçin Birben alacak.

  Cilveli Meyhane

  Müzik dünyasının yakışıklı sanatçısı Sefa, Etiler'de Cilveli Meyhane’de hayranlarına sesleniyor. Geçen yılda Etiler Adres 13’te program yapan Sefa bu yıl Cilveli Meyhane’ye transfer oldu.

  Kim nerede

  Serdar Ortaç: Dalmaz

  İzel: Spica (Taksim)

  Hakan Altun: Elalem (Etiler)

  Ebru Pala ve Turgut: Şamatalı Meyhane

  Ersin ve Beste: Clup Cities

  Utku ve Murat Tekyıldız: Clup Makara

  Mutlu: Bibita Delidolu Meyhane

  Tufan: Arsız Meyhane

  Sevda ve Burak Aziz: Ukala Bar

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı