"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Kışkırtıcı aşklar veya ilişkiler

Bu haftadan(16 Eylül) itibaren Ekim ayının ikinci haftasına kadar, Satürn ve Kuzey Ay düğümü ile kavuşum yapacak olan Venüs, özel yaşamımız ya da iş hayatımıza ait ikili ilişkilerimizde önemli tecrübeler kazanacağımız iyicil veya kötücül tutkulu bir döneme işaret ediyor.

Belli ilişkilerimizde bağlayıcı sözler vererek uzun vadeli bir döneme geçiş yapabilecekken, bazı ilişkilerimizde testten geçebilir ve kopuşlar yaşanabilir. Bu durum bireysel Yıldız Haritalarımıza göre değişkenlik gösterecektir. Bu süreçte ayrıca, Satürn’le kavuşum halindeki Venüs’ün yakışık almayan veya mantığa sığmayan tahriklerine de kapılabileceğimiz için, kuraldışı ve sonu olmayan ilişkilere karşı oto kontrollü olmamızda da fayda var. Bu durumun kendi burcunuza hangi alanda etki ettiğini aşağıda haftalık makale bölümünde okuyabilirsiniz. Hepinize tutkulu haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI