Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kısa kısa eğitim

  Hürriyet Haber
  29 Aralık 2001 - 15:47Son Güncelleme : 29 Aralık 2001 - 15:47

  MEF dershaneleri 30 yaşında

  MEF Dershaneleri'nin kuruluşunun 30. yılı öğretmenlerin ve tüm çalışanların katıldığı bir törenle kutlandı. Törende kurumdaki hizmet süreleri 5-30 yıl arasında olanlara plaket ve çeşitli ödüller verildi. Törende bir konuşma yapan MEF Eğitim Kurumları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İbrahim Arıkan başarılarının temelinde kurum kavramının ve kurumsallaşmanın çok önemli bir payı bulunduğunu vurguladı: ‘‘Bu süre zarfında birçok dershane hizmete girdi. Bunların çoğu belli bir süre sonra kapandı. Biz ise kurum anlayışımız nedeniyle bu günlere geldik.‘‘


  Akademi öğrencileri dizi çekiyor

  Akademi İstanbul tiyatro bölümü öğrencilerinin rol alacağı ‘‘Kampüs‘‘ dizisi çekimlerine başladı. Dizi, gençleri ve günlük yaşamda karşılaştıkları konuları ele alıyor. Toplam 40 kişiden oluşan ekipte çalışanların amacı aldıkları eğitimi uygulamak, kendilerini geliştirmek ve yeteneklerini sergilemek. Akademi İstanbul, ücret almadan çalışan öğrencilerine hem mekan çekimlerinde hem de atölye çalışmalarında destek verecek.

  Cisco'dan e-destek

  Cisco Systems Türkiye web-sitesi (www.cisco.com/tr) üzerinden büyüyen işletmelere yönelik e-seminerler düzenliyor. Seminerlerde Uzaktan Çalışma, Web ile Pazarlama, E-ticaret, Tedarik Zinciri Yönetimi, E-tedarik, Satış Gücü Otomasyonu, Üretim ve Dağıtım, Finans Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konuları yer alıyor. Her biri yaklaşık 10 dakika süren e-seminerlerin tamamı Türkçe metin ve sesli anlatımlarla destekleniyor.

  OYPA çalışanlarını eğitiyor

  OYPA 2001'de başlattığı yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında meslek içi eğitim seminerlerini sürdürüyor. Bu çerçevede OYPA'nın 22 mağaza ve işletmelerinde çalışan 600 kişi ‘‘Gülümse‘‘ adlı eğitim çalışmasına katıldı. 28 Kasım- 10 Aralık tarihleri arasında sekiz ayrı merkezde düzenlenen eğitim çalışmasında Satış Teknikleri, Müşteri İlişkileri, Kişisel Gelişim konuları işlendi. Eğitim çalışmasına katılan OYPA çalışanlarına plaketleri OYPA yöneticileri tarafından verildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı