« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa Beşiktaş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yardım kampanyası

Beşiktaşlı futbolcular dün kimsesiz öğrencilere giyecek yardımında bulundu. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah önderliğinde organize edilen ‘‘Önce Eğitim’’ adlı kampanyaya Tayfur Havutçu, Serdar Topraktepe ve Ümit Aydın katıldı. Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Meslek Lisesi'nde öğrencilere giyecekler dağıtan siyah beyazlılar daha sonra sınıfları gezerek hayranlarına imza dağıtıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ronaldo bugün imzalıyor

Beşiktaş Kulübü, iç transferde anlaşma sağladığı Brezilyalı futbolcusu Ronaldo Guiaro'nun sözleşmesini bugün uzatacak. Ronaldo, saat 12.00 de BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenecek törenle 2 yıllık mukavele imzalayacak.


BJK muhabirleri şampiyon: 3-1

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin İstanbul Şubesi'nce düzenlenen 1. Basın Kupası Futbol Turnuvası'nı, takım kaptanlığını İsmail Er'in yaptığı Beşiktaş muhabirleri kazandı. BJK Çilekli Tesisleri'nde önceki gece Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında yapılan maçın son 20 dakikası, siyah beyazlılar 1-0 önde iken, stat ışıklarının yanmaması nedeniyle düne ertelenmişti. Dün oynanan 20 dakikalık bölüm sonunda maçı 3-1 kazanan Beşiktaş muhabirleri, şampiyon oldu. Puma'nın sponsorluğunda düzenlenen turnuvada Fenerbahçe ikinci, Galatasaray ise üçüncü oldu.

Kış futbol okulu için kayıtlar başladı

Beşiktaş Alt yapı Sorumlusu Hüseyin Mican, kış sezonu futbol okulunun kayıtlarına başladıklarını açıkladı. İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir ve Adana'daki futbol okulları için yeni projeler hazırladıklarını belirten Mican, Hollanda, İsviçre ve Almanya'da da okul açacaklarını söyledi. Öte yardan 100. Yıl Bakırköy Beşiktaşlılar Derneği, faaliyetlerine başladı. Dernek bugün, İspirtohane Kültür Merkezi'nde bir kokteyl verecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz