« Hürriyet.com.tr

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
X

Bir rulo bedava

Süper emici halkalarıyla tüketicinin beğenisini kazanan Selpak Havlu, dörtlü paketlerinde ‘‘bir rulosu bedava’’ kampanyasını başlattı. Kampanya sayesinde tüketiciler, dörtlü havluda sadece üç rulonun fiyatını ödeyecek, böylece yüzde 25 fiyat avantajı sağlayacaklar.

Ormanda kış keyfi

Kışın tadını, temiz orman havası soluyarak Demircan Restaurant'ta çıkarabilirsiniz. Şömine kenarında masanıza yerleşebilir, kestanenizi pişirebilir ve evinizdeki ağız tadını aratmayacak yemeklerle keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Riva'daki Demircan Restaurant'ta doğal ürünler ve köy yumurtası da var. Nasıl mı gideceksiniz: TEM'den Kavacık sapağına geldiğinizde Acarkent tabelasını takip edin, Ali Bahadır köyünü sadece bir km. geçtikten sonra kendinizi ormanın içindeki bu şirin yerde bulacaksınız.

YKM Galleria açıldı

Yeni Karamürsel'in en büyük mağazası, Galleria Alışveriş Merkezi'nde cumartesi günü açıldı. 11 bin metrekare büyüklüğünde olan yeni mağaza baştan aşağı yenilenerek dekore edildi. YKM'nin yeni şubesini açtığı mağazada daha önce Printemps yer alıyordu. Uzun zamandır büyük bir durgunluk içinde olan Galleria tekrar eski parlak günlerine dönmek istiyor. Bunun için yeni bir yapılanmaya giden alışveriş merkezi YKM mağazasının bir hareket getirmesini bekliyor.

Kaynak:

Teknede de Topuklu Efeyim Ama Bir Farkı Var
İşte Ege Böyle Bir Yerdir
Efeler Yalnız Oynuyor
Romalılardan Beri Zeytin Veren Ağaçları Var
Nysa’ya Turist Çekmek İçin Ne Gerekiyor?
İşte Aydın'ın Yeni Antik Rotası