Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmirspor'da Çetindağ devam

İZMİRSPOR Genel Kaptanı Mustafa Akyıldız, Klasman Grubu maçları sonuna kadar Teknik Direktör Altan Çetindağ ile yola devam etmeye karar verdiklerini açıkladı. Akyıldız, Çetindağ'a güvendiklerini, teknik adam aramaktan vazgeçtiklerini söyledi. Lacivert-beyazlılar, devre arası kampını Antalya Belek'te Belconti Otel'de yapmayı planlıyor.

Y.Turgutlu'da dört kadro dışı

Y.TURGUTLU'da, kaleci Ömer, stoper Ali Dülger, F.Bahçe'den kiralanan defans oyuncusu Fatih ve uzun süredir sakat olan Cavit kadro dışı bırakıldı, kendilerine kulüp bulmaları söylendi. Kadrodaki futbolcu sayısı 22'ye inerken, 2 Ocak'tan itibaren 10-15 gün olması planlanan kamp programı için yer arayışı başladı. Kuşadası'nda Adakule Otel'e bakan Tayfun Özüsakız, saha sorunu yüzünden başka bir yeri tercih edeceklerini söyledi.

Troy’da yeni yabancıya veto

TROY yönetimi, disiplinsiz davranışları ve takıma uyum sağlayamadığı için gönderilen ABD'li forvet Kenny Williams'ın yerine yeni yabancı oyuncu alınmayacağını açıkladı. Ülke genelindeki ekonomik krizi göz önüne aldıklarını belirten Başkan Bahri Vreskala, ‘‘Yönetim kurulumuz altyapıdan oyuncu takviyesiyle yola devam edilmesini uygun buldu’’ dedi. Yeni bir pivotla prensipte anlaşan teknik kadro, kararı öğrenince şok oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz