« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Balıkesir’den yönetime jest

BALIKESİRSPOR, 88. dakikada yenik duruma düştüğü Soma Linyitspor deplasmanında beraberliği 89. dakika golüyle kurtarırken, İdris Ekilmiş başkanlığındaki yeni yönetime de ilk puanını armağan etmiş oldu. Sahaya giriş izni olmadığı için maçı tribünden seyreden yeni Teknik Direktör İhsan İdikut, ‘‘Bundan sonra her maç final havasında geçecek. Balıkesirspor'u layık olmadığı yerden kurtaracağız’’ dedi.

Marmaris’e rehavet ihtarı

MARMARİSSPOR, beş asından yoksun gittiği deplasmanda Y.Milas spor'u 3-1 yenerken, Teknik Direktör Reha Kapsal, öğrencilerini rehavete kapılmamaları konusunda uyardı. Kapsal, ‘‘Milas maçı bitti. Şimdi önümüze bakmak zorundayız. İşler giderek zorlaşıyor. Daha fazla çalışmazsak, geride kalırız’’ dedi. siyah-beyazlılar bu galibiyetle 150'şer milyon lira primi hak etti. ‘

S.Linyitspor’un tesellisi futbol

BALIKESİRSPOR karşısında galibiyeti son dakikada kaçıran Soma Linyit'in tesellisi sergilenen futbol oldu. Rakip takımın 90 dakika kalesine duvar ördüğünü kaydeden Teknik Direktör İskender Atasoy, ‘‘B.İbrahim ve Dinçer gibi iki etkili oyuncumuz olmamasına rağmen Balıkesirspor duvarını yıkmayı başardık. Futbolcularımın kazanma hırsı benim için galibiyetten de önemli’’ şeklinde konuştu.

Aliağa Belediye zirveye göz dikti

KENDİ sahasında Kuşadası Gençlikspor'u 3-1 yenerek son beş maçta 11 puan toplayan Aliağa Belediyespor gözünü üst sıralara çevirdi. Atılanların yanı sıra en az 10 gol kaçırdıklarını söyleyen Teknik Direktör İrfan Can şöyle konuştu: ‘‘İlk yarının son üç maçında Manisa (D), Fethiye ve Marmaris'i (D) yenip ilk üçe girme şansımızı zorlayacağız.’’ Başkan Hakkı Ülkü de galibiyete 70'er milyon lira prim verileceğini söyledi.

Bergama Bld. Ayvalık’ı unuttu

SEZON başındaki hızını kaybeden Bergama Belediyespor, deplasmanda Ayvalıkgücü'ne tek golle teslim olurken, Genel Kaptan Nural Üstün, sezonun en kötü futbolunu sergilediklerini söyledi. Üstün, ‘‘Bir tek pozisyonumuz bile yok. Bunda rakibin oyunumuzu bozmaya yönelik kötü niyeti de rol oynadı. Ayvalık geride kaldı. Bu hafta evimizde oynayacağımız Muğlaspor derbisini düşüneceğiz’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz