Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kısa kısa...

  Hürriyet Haber
  04 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 04 Aralık 2000 - 00:01

  Vali köy ziyaretinde

  Isparta Valisi Halil İbrahim Daşöz, düzenlenen il gezisi çerçevesinde Zindan Mağarası ve Sorkun Barajı'nda incelemelerde bulundu. Birkaç yıl içinde Aksu İlçesi Ovası'nda hayat verecek aynı zamanda enerji üretecek olan tesisi gezen Daşöz, çalışmalar hakkında DSİ Bölge Müdürü Murat Tezcan'dan bilgi aldı. Yeni açılan Karağı Yolu'ndan Koçular Köyü'ne geçen vali Daşöz burada davul-zurna ile karşılandı.

  Zemin kat depo oldu

  ANTALYA Devlet Hastanesi'nin morg, çamaşırhane, yemekhane bölümlerinin bulunduğu zemin katı adeta depo olarak kullanılmaya başlandı. Temizlik görevlileri, hastanedeki kullanılmayan eşyaları zemin kattaki duvar dibine yığdı. Deposu bulunan hastanenin yemekhane, çamaşırhane ve morga giriş bölümünün olduğu yere kanepe, sandalye gibi eşyalar yığıldı.

  Otoparklar sorun oldu

  Burdur'da hergeçen gün artan otomobil sayısına ilde faaliyet gösteren otoparklar yetmez hale geldi. 60 bin nüfuslu Burdur'da 27 bin 616 aracın trafiğe çıktığını belirten yetkililer, ilçelerdeki araçların da dahil olmasıyla bu rakamın 53 bin 410'u bulduğunu belirtti. Burdur'da hiç kapalı otopark bulunmadığını belirten vatandaşlar da araçlarını caddelere park etmek zorunda kalıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı