« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dardanelspor'a ‘Truva’ morali

DARDANELSPOR yönetimi, Bakırköy maçı öncesi futbolcuları tesisler dışında kampa almayı kararlaştırdı. Takımın bugün Truva Otel'de kampa gireceğini belirten Menajer Nahit Güzel, ‘‘Galibiyete hasretiz. Hava değişikliği yararlı olabilir’’ dedi. Taraftarın 2.Lig'i benimseyemediğini dile getiren Güzel, ‘‘Zorlu bir gruptayız. Ege'de işimiz daha kolay olurdu. Ama bunlar mazeret değil. Ne olursa olsun toparlanacağız’’ diye konuştu.

Aydın’da Önder birlik çağrısı yaptı

AYDINSPOR Başkanı Tansel Önder, ‘‘Aydınsporluluk Ruhu’’nu canlandırmak için eski başkan ve yöneticileri biraraya getireceklerini açıkladı. Önce Altay ardından KSK'nin krizi kenetlenerek aştığına dikkat çeken Önder, ‘‘Camiadaki küskünlüklere, çekişmelere, son verip, huzurlu bir Aydınspor yaratmak istiyoruz. Danışma Kurulu oluşturacağız. Kimseden para talebimiz yok. Onların aklına, tecrübesine ihtiyacımız var’’ dedi.

Y.Turgutluspor acele etmiyor

Y.TURGUTLU yönetiminin takviye için yetki verdiği Teknik Direktör Kemal Batmaz, aceleci olmayacağını açıkladı. ‘‘Şu anda takviye düşünmüyorum’’ diyen Batmaz, ‘‘Takımı daha tam tanımıyorum. Karar vermek için futbolcuları beş maç daha göreceğim. Önce öğrencilerimi stresten kurtarmam lazım. Nazilli'ye mutlak puan için gideceğiz’’ dedi. Barış, İlker, Cavit ve Ömer'in tedavisi sürüyor. <ı>Doğan ÇİZMECİ

Y.Salihli beklemede

Y.SALİHLİ yönetimi, Teleon'dan gelecek 20 milyarlık havuz payı ile TRT'nin ödeyeceği 50 milyarlık naklen yayın bedelini bekliyor. Ekim ayında mali açıdan biraz olsun rahatlayacaklarını belirten yöneticiler, futbolcuların sezon başından beri aksayan alacaklarını dağıtacaklarını söyledi.

Nazillispor umutlu

Y.NAZİLLİ Teknik Direktörü Durmuş Ali Çolak, üst üste üç yenilgi almalarına rağmen, zirve hedefinin değişmediğini söyledi. Çolak, ‘‘İçerde Altay ve Göztepe'ye yenilerek sadece avantajımızı kaybettik. Deplasmanda aldığımız iki galibiyet sıfırlandı. Tekrar çıkış yakalayacağız’’ dedi.

Güre'de turnuva

BAYANLAR Basketbol 1.Ligi'nin yeni temsilcisi Güre Belediyespor, 1-3 Ekim tarihleri arasında üçlü turnuva düzenledi. Gömeç Spor Salonu'ndaki turnuvanın programı şöyle: 1 Ekim: 17.00 Güre Bld-Botaş, 2 Ekim: 17.00 Botaş-SCP Ruzomberok, 3 Ekim: Güre Bld-SCP Ruzomberok.


Bunları da Beğenebilirsiniz