Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Emre Aşık: Şans bekliyorum

İSTANBULSPOR'dan transfer edilen defans oyuncusu Emre Aşık, hocasından şans beklediğini belirterek, ‘‘ Benim oynadığım mevkide büyük bir rekabet var. Popescu, Bülent, Fatih, Capone ve ben forma için savaşıyoruz. Ben yalnızca hocamdan şans bekliyorum. Bu şansı bulduğumda formayı bir daha çıkartmam’’ diye konuştu.

CAPONE: Toparlanacağız

G.SARAY'ın Brezilyalı defans oyuncusu Capone, Devler Ligi'nde artık puan kaybına tahammülleri olmadığını belirterek, şunları söyledi: ‘‘Graz maçında defansta büyük hatalar yaptık. Rakibimizde bizim hatalarımızdan yararlanarak galip geldi. Artık Şampiyonlar Ligi'nde puan kaybına tahammülümüz yok. G.Rangers maçı bizim için dönüm noktası. Bu maçı kazanarak yolumuza devam edeceğiz.’’

Cansun: Futbolcular makine değil

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Cansun, Şampiyonlar Ligi'nde oynadıkları ve farklı kaybettikleri Graz maçının artık geride kaldığını belirterek,‘‘ Futbolcularımız üç günde bir maç yapıyorlar. Onlarda insan makine değil. Böyle kazalar her zaman olabilir. Önümüzde gurubumuzda oynayacağımız önemli maçlar var. Bunları kazanarak hedefimize ulaşacağız’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz