« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

IOC'den karaborsa bilet uyarısı

ULUSLARARASI Olimpiyat Komitesi (IOC), ulusal olimpiyat komitelerini, kendilerine tahsis edilen oyunların biletlerini, karaborsacılara vermemeleri yönünde uyardı. Oyunların organizasyon komitesi (SOCOG) da oyunlardaki bazı önemli müsabakalar için bilet karaborsacılığı yapan 2 kişinin yakalandığını ve bu kişilerin 2'sinin de İtalyan olduklarını açıkladı.

Bulgarlar'da yeni doping

BULGARİSTAN Sydney'de doping haberleriyle şok üstüne şok yaşıyor. 56 kiloda şampiyonu olan Halil Mutlu'nun sıkletinde 2. olan Ivan Ivanov'un doping yaptığının belirlenip, madalyasının geri alınmasından sonra, 62 kiloda Naim Süleymanoğlu ile birlikte yarışan ve 3. olan Sevdalin Minchev ile 48 kilo bayanlarda altın madalya kazanan Isabela Dragneva'nın da doping yaptıkları belirlendi. İki sporcunun da madalyaları alınırken, IWF, Bulgaristan'a 2004 Olimpiyatı'na alınmaya bileceğini bildirdi.

Derya Erke elendi

Yüzmede, Bayanlar 200 metre sırtüstü seçmelerinde, sporcumuz Derya Erke, başarılı olamayarak elendi. Derya Erke, ikinci seride yarıştı ve 2.21.28'lik derecesiyle 7. sırada yeraldı. Erke, bu derecesiyle bu kategoride 36 sporcu içinde 30. sırayı aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz