« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Shorumnu'dan Fevzi'ye destek

BEŞİKTAŞ'ın Nijeryalı file bekçisi Shorumnu, genç kaleci Fevzi ile iyi bir rekabet içerisinde olduklarını söyledi. Shorunmu, ‘‘Fevzi'nin de oynamasını istiyorum. O da çok formda. Hatta milli takımda oynamasını arzuluyorum. Onun başarılı olması içinde tüm gücünü ortaya koyuyorum.’’ dedi.

Futbolculara süper prim

BEŞİKTAŞLI futbolcular Şampiyonlar Ligi'nde finale kalmaları halinde süper prim alacak. Yönetici İzzet Ceylan Şampiyonlar Ligi'nde finale kalınması halinde 50'şer bin dolar verileceğini belirtti. Bu arada Beşiktaş kongre üyesi Cengiz Uyarer de Beşiktaşlılar Cemiyeti Başkanı Mehmet Kazancı ile finale kalınması halinde 10'ar bin dolar ekstra prim vereceklerini açıkladı.

Milan'a uçak kaldırılacak

BEŞİKTAŞ'ta 2500 kongre üyesinin oluşturduğu Grup Siyah Beyaz Komitesi Şampiyonlar Liginde İtalya'nın Milan takımı ile yapılacak maça uçak kaldırıyor. Komite üyelerinden Batur Gültekin, Doğan Küçükemre ve Hüseyin Mican, İtalya'da Beşiktaş futbol takımını yalnız bırakmayacaklarını, Almanya, İsviçre ve Hollanda, Belçika'daki siyah beyazlı taraftarlar ve kongre üyeleri ile 90 dakika tezahürat yapacaklarını açıkladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz