Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kısa kısa...

  Hürriyet Haber
  30 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 30 Mayıs 2000 - 00:01

  Citibank Akmerkez'de

  Yüzü aşkın ülkede hizmet veren Citibank, Akmerkez'de yeni şubesini açtı. Beymen mağazası içinden de bir girişi olan Citibank şubesiyle müşteriler alışverişleri sırasında bankacılık işlemlerini yapabilecekler.

  Sevil Parfümeri'de indirim

  Sevil Parfümeri Grubu yaz dönemi için gerçemleştirdiği özel güneş günlerinde 2000 yılı koleksiyon güneş ürünlerinde yüzde 30'luk indirim uyguluyor. Yaz boyunca Lancome, Stendhal, Lancaster güneş ürünlerinden iki adet alan herkes güneş ürünlerini 10 milyon 850 bin liradan başlayan fiyatlarla alabilecek.

  Nikahta da Cif var

  Cif ile Şişli Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği ''Nikahta Cif Var'' projesine destek vermek amacıyla Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yeni evli bir çifte ''Cif Hediye Paketi'' verdi. Proje, Şişli Evlendirme Dairesi'nde bir ay boyunca devam edecek.

  Sinema rehberi yenilendi

  Yenilenen tasarımı ile www.nevarneyok.com'un sinema bölümünde vizyondaki tüm filmlerin tanıtımına ve filmin oyuncusu, yönetmeni ile ilgilidetaylı bilgiye ulaşmak mümkün. Tasarımı ile Türkiye'nin en iyi web sitesi seçilen site yüzde 70 oranında üniversite ve üstü eğitime sahip ziyaretçi kitlesine sahip.

  Kemer Golf&Country Club'da Golf Turnuvası

  Geleneksel hale gelen, Türkiye'de beş büyük İskandinav şirketinin golfün gelişmesine ve yeni golfçülerin yetişmesine katkıda bulunabilmek için düzenlenen Scandinavian Masters Golf Turnuvası'nın 8.si geçtiğimiz Cumartesi başladı. Yüz golfçünün katılacağı turnuvanın geliri gelecek vaadeden 9 genç golfçünün finansman desteği için kullanılacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı