« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ENKA kortlarında tenis heyecanı

TELSİM-ENKA Erkekler Profesyonel Satellite Tenis Turnuvası, bugün İstanbul'da başlayacak. ENKA Sadi Gülçelik Spor Sitesi Kortları'nda 4 hafta sürecek turnuvaya, 25 ülkeden 15'ü Türk, 65'i yabancı olmak üzere toplam 80 sporcu katılıyor. Turnuvada, Mustafa Azkara, Efe Üstündağ, Erhan Oral, Barış Ergün, Esat Tanık gibi milli tenisçiler de mücadele edecek.

Cimnastikte Haluk Coşkun'la teselli bulduk

ALMANYA'nın Bremen kentinde yapılan 24. Avrupa Erkekler Cimnastik Şampiyonası'nda gençlerimiz takım halinde sonuncu olurken, ferdi müsabakalarda Haluk Coşkun ilk 24'e girmeyi başardı. Sporcumuz, bugün yapılacak ‘‘En iyi cimnastikciler’’ finalde yarışmaya hak kazandı. Gençlerde birinciliği Rusya, ikinciliği Fransa, üçüncülüğü ise Almanya kazandı.

Vücutçular madalya avında

İSPANYA'nın Torremolinos kentinde bugün başlayacak Avrupa Büyük Bayanlar ve Karışık Çiftler Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda mücadele edecek milli takım kafilesi, dün bu ülkeye gitti. İsmail Gürbüz Tansever'in başkanlığını yaptığı kafilede, karışık çiftlerde Aylin ve İsmail Akbal, fitness'de ise Pınar ve Gülin Tunçoktay bulunuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz