« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Temizlik işçileri temizlendi

Pendik Belediye Başkanı Erol Kaya, temizlik işçileri için belediye binasında bir berber ünitesi açtı. İşçilerin ücretsiz saç ve sakal traşı olabilmeleri için berberi açan Kaya, Kendi temiz olmayan insan başkalarının pisliğini göremez’’ dedi.

Aile Golf Turnuvası

Klassis Golf & Country Club'da, pazar günü, sadece ailelere özel bir golf turnuvası yapılıyor. Anneler, babalar ve çocukları arasında oynanacak turnuva 3. kez gerçekleştiriliyor. 3. Geleneksel Aile Golf Turnuvası'na pek çok ünlü ismin katılması bekleniyor.

Polonezköy koşusu

Doğal Hayatı Koruma Derneği (DHKD) ve Polonezköy Muhtarlığı tarafından her yıl düzenlenen Polonezköy Orman Koşusu bu yıl özel bir önem taşıyor. DHKD'nin çabaları sonucu 1994 yılında İstanbul'un ilk ‘‘tabiat parkı’’ ilan edilen Polonezköy Ormanları'nda düzenlenen Kiraz Festivali ve Orman Koşusu ‘‘Avrupa Ortak Miras Projesi/Türkiye-Polonya Ortak miras Aktivitesi’’ çerçevesine alındı. Bu nedenle 3 Haziran'da düzenlenecek altıncı koşuya Orman Bakanı Nami Çağan da katılacak. Koşuya katılmak isteyenler DHKD'nin 0 212 528 20 30 numaralı telefonundan bilgi alabilir.

Engelliler yarışacak

Erenköy Lions Kulübü'nün üçüncü kez düzenlediği Megelday 2000/Zihinsel, Görsel ve İşitsel Engelliler Atletizm Yarışları, pazar günü Bağlarbaşı Burhan Felek Atletizm Pisti'nde yapılacak. İstanbul'daki 22 okuldan 350 engelli kız ve erkek öğrencinin katılacağı yarışlar, 50 m., 80 m., 200 m. ve 4 x 100 m. kategorilerinde gerçekleştirilecek.

Özel hastanede halk günü uygulaması

Merkezi Güngören'de bulunan Özel Yıldız Hastanesi ve Doğumevi, perşembe günlerini ‘‘halk günü’’ ilan etti. Bundan böyle Yıldız Hastanesi'nde hasta muayeneleri, perşembe günleri haftanın diğer günlerine göre yüzde 30 indirimle yapılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz