Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çetin milli takımda

KarŞIyaka'nın başarılı futbolcusu Çetin, Ordu Milli Takımı'na çağırıldı. Suriye ile 6 Haziran'da oynanacak maç için dün Ankara'daki kampa katılan Çetin, ‘‘Milli takıma çağrılmam benim için doping oldu. Uzun zamandır Karşıyaka'dan Ordu Milli Takımı’na oyuncu gitmemiş. Hazırlık kampından perşembe günü dönüp, takımla birlikte çalışmalara başlayacağım’’ dedi.

Zafer'e anne şoku

BUCA- SPORLU Zafer Akkaş, annesinin kaza geçirmesinin şokunu yaşıyor. İnciraltı'nda işlettiği serada dengesini kaybederek 15 metrelik su kuyusuna düşen anne Ayşe Akkaş'ın (45) iki kolu da ciddi biçimde kırıldı. Talihsiz anne, DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dün ameliyat edildi. Bu arada sarı-lacivertli teknik kadro ve futbolcular, Urla İskele'de moral yemeği yedi.

Kortta heyecan

TÜRKİYE Bayanlar Tenis 2.Lig’i maçları İZTİK kortlarında bugün yapılacak. 10 takımın, 2 grupta vereceği mücadelede 89 tenisçi yer alacak. A Grubu'nda İZTİK, Anadolu Üniversitesi, Bakırköy, Samsun, Adana Atlıspor, B Grubu'nda Ordu, Antalya, Şanlıurfa, Ege Üniversitesi, DSİ Nilüferspor'un katıldığı turnuvada ilk iki sırayı alan ekip Play-Off'a kalacak.

Yabancılara para haftaya

PINAR KSK'de yabancı oyuncular Stefanov, Milicevic ve Pachoutine'in toplam 130 bin dolarlık alacaklarının bu hafta içinde ödeneceği açıklandı. Başkan Seyhan Evlioğlu, Kaya'nın transferi için alacakları paranın diğer bölümünün de bu hafta içinde geleceğini belirterek, ‘‘Gelen parayla açığı kapatacağız’’ dedi. Evlioğlu, Pı- nar'la yapılacak sponsorluk anlaşmasının da kongre sonrasına ertelendiğini söyledi.

Kazak turnuvası

HER yıl 19 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde düzenlenen ‘‘Türkiye Kazak Türkleri Futbol Turnuvası’’ bu sezon Salihli'de yapılacak. Turnuva yarın, İsmail Sırrı Erdinç Stadı'nda başlayıp 21 Mayıs'ta sona erecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz