Kısa kısa...

Hürriyet Haber
17 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 17 Mayıs 2000 - 00:01

Carrefour'da Kodak fotoğrafları

KODAK Fotoğraf Servisi Carrefour Vega'da hizmete girdi. Anlaşması gereği dünyanın bütün Carrefour alışveriş merkezlerinde fotoğraf baskı ve banyo servisini sadece Kodak veriyor. Kodak Picture Maker cihazı ile fotoğraflar negatife gerek olmadan renkli çerçeveli ve üzerinde istenilen yazıyla basılabiliyor.

Swissotel'de Kore Festivali

SWISSOTEL The Bosphorus'ta 25 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında her öğle ve akşam Cafe Suisse'te ‘‘Kore Yemekleri Festivali’’ düzenliyor. Cathay Pacific, Hyundai, Doluca ve Swissotel Seul'den gelen konut şefler, Kore yemeklerini hazırlıyor. Ayrıca Kore'den gelen yerel müzik topluluğu da festivale katılıyor. İki şanslı kişi Kore'ye uçak bileti ve Swissotel-Seul'de konaklama kazanacak.

3K Rugstore'da dev kampanya

DEV halı mağazası 3KRugstore'da büyük bir kampanya başladı. Metrekaresi 25 milyon liradan başlayan fiyatlarla üstelik 4 taksit olanağıyla 10 farklı yörenin halıları satılacak. Kampanya yalnızca 30 Mayıs'a kadar devam edecek. Kampanya, mağazanın stoklarıyla sınırlı. El dokuması halılar binlerce farklı desen ve renkten oluşuyor.

Erenköy'de Dormeuil mağazası

ÜNLÜ Dormeuil markasının Türkiye temsilcisi olan Ferruh Karakaşlı'ya ait Devin Tekstil, kumaş, hazır giyim ve aksesuarların bir çatı altında toplandığı mağazalar açacak. Bu stratejinin ilk uzantısı olarak Dormeuil ilk büyük mağazasını Erenköy'de açıyor. Dormeuil, erkek ve kadın lüks kumaş üretiminde dünyaca ünlü bir marka. Dormeuil'ün dünyanın dört bir köşesinde mağazaları bulunuyor.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı