« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizlispor Lav ile devam

DENİZLİSPOR, teknik direktör Tevfik Lav ile iki yıllık sözleşme yeniledi. Kulüp genel kaptanı Turgut Daman, Tevfik Lav'a ödenecek transfer miktarı konusunda açıklama yapmazken, teknik direktörün en kısa zamanda yönetim kuruluna ayrıntılı bir rapor vereceğini söyledi. Daman, iç ve dış transfer çalışmalarına bu rapor sonrasında başlayacaklarını kaydetti.

Genç Milliler kampa girdi

22-28 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 2. Uluslararası Atatürk Kupası Gençler Futbol Turnuvası'na katılacak A Genç Milli Takım'ın aday kadrosu, İstanbul'da kampa girdi. İsrail, Yunanistan, Beyaz Rusya, Polonya, Rusya, ve Romanya'nın da katılacağı ve 2 grupta gerçekleştirilecek karşılaşmalara, Türkiye, (A) ve (B) olmak üzere iki 17 yaşaltı takımla girecek.

Ahmet Hassan Körfez'de kaldı

KOCAELİSPOR, Mısırlı futbolcusu Ahmet Hassan ile yeniden anlaştı. İç transferde ilk anlaşmayı Ahmet Hassan ile yapan yeşil siyahlıların bu futbolcuya, geçen sezon olduğu gibi 300 bin dolar ödeneceği öğrenildi. Bu arada transfer komitesinin, sözleşmesi sona eren 28 futbolcuyla bugünden itibaren masaya oturacağı ve ilk görüşmede futbolcuların düşüncesi alınarak, değerlendirileceği öğrenildi.

Sutopunda lig heyecanı

YÜZME, Atlama ve Sutopu Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan 1. Küme Gençler Dörtlü 1. Devre ve 1. Küme Gençler Klasman Grubu maçları, 19-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da yapılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz