Kısa kısa...

Hürriyet Haber
16.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

Aqua Marine sezonu açıyor

BÜYÜKÇEKMECE'de bulunan Aqua Marine Su Oyunları ve Eğlence Merkezi sezonu açtı. Tesiste 21 adet su kaydırağı, 1000 kişilik fast-food grubu, 34 kişilik duş kabinleri ve ücretsiz otopark bulunuyor. Ayrıca iki yüzme havuzu var. Bu sezon giriş fiyatı hafta içi beş milyon, hafta sonu 7.5 milyon lira. Üyelik aylık 75 milyon, sezonluk 200 milyon olarak belirlendi. 20 Haziran'a kadar yüzde 20 indirim yapılıyor.

Cafe de Paris adres değiştirdi

YAKLAŞIK on yıl önce Etiler'de açılan Cafe de Paris Etiler'de yeni adresine taşındı. Fransız mutfağının İstanbul'daki temsilcilerinden biri olan lokanta 10 milyon lira olan fiks mönüsüyle öğle ve akşam yemeklerini sunuyor. Cafe de Paris'nin yeni adresi Yıldız Çiçeği sok. No: 5 Etiler Tel: (212) 287 90 46.

Şirinevler'de yeni bir mağaza

ŞİRİNEVLER'DE hizmete giren Marka&Marka adlı mağazanın açılışında yeni ürünleri tanıtmak için bir defile düzenlendi. Defilede Didem Taslan, Ebru Şallı, Buket Saygı, Asuman Krause ve Burak Hakkı gibi birçok manken yer aldı. Mağazada takım elbiseden ayakkabı aksesuardan ev ihtiyaçlarına kadar her çeşit ürün bulunuyor. Mağaza sahipleri Şahin, Ümmet ve Sıtkı Eroğlu önümüzdeki yıl mağaza sayısını beşe çıkartacaklarını belirtti.

Dilek AYAZOĞLU-MAGAZİN SERVİSİ

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı