Kısa kısa...

Hürriyet Haber
09.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

Erol Evgin projesini Işıkara'ya gösterdi

AYNI zamanda mimar olan Erol Evgin ile Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, Beylikdüzü TÜYAP'ta açılan Yapı Fuarı'nda buluştu. Ytong standında gerçekleşen bir tanıtımla Erol Evgin'in projesini çizdiği 3 adet depreme dayanıklı bina anlatıldı. Işıkara, hazır ev projeleri yapan Ytong firmasının fuar ziyaretçileri ve basına tanıttığı projeleri inceledi. Erol Evgin, çizimleri üç boyutlu olarak tanıtılan evlerin yapılacak binalarda örnek oluşturması açısından önemli olduğunu söyledi.

Sinan ÖZBALKAN/MAGAZİN SERVİSİ

Çetinkaya'da Anneler Günü promosyonu

ÇETİNKAYA mağazalar zincirinde, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir promosyon kampanyası düzenlendi. 15 Mayıs pazartesi tarihine kadar İstanbul'daki tüm Çetinkaya mağazalarında bayan giyim, züccaciye ve hediyelik eşya reyonlarında 25 milyon liralık hediye alan her müşteriye bir ithal termos hediye ediliyor.

Markette un savaşı

MANKENLER Gizem Özdilli ile Petek Dinçöz, Mahmutbey Tansaş Market'te alışveriş yapanlara GSM telefon kartı hediye ederken, kendilerini sorularıyla bunaltan Televole muhabirini un yağmuruna tuttular. Önce sakin sakin telefon kartlarını dağıtan mankenler, daha sonra yanlarına gelen ‘‘Televole’’nin soruları üzerine raflardaki un paketlerini kapıp açtılar ve hepsini üzerine boşaltılar. Market bir anda una bulandı. MAGAZİN SERVİSİ

Toyota Tarabya'dan evlere servis

TOYOTA'nın Tarabya'daki servisi ve yetkili satıcısı, müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor. Toyota Tarabya yetkilileri aracını bakıma götürmeye vakti olmayanların otomobillerini kapılarına kadar eleman göndererek aldırıyor, bakım onarım bitince eve gönderiyor.

Tel: 0212-223 83 28.

Yeni bir mağaza: Piol de Baghdad

BAĞDAT Caddesi Pembegül Sokak'ta açılan Piol de Baghdad mağazası yaz sezonu koleksiyonunu tüketicilere sunuyor. Hipi modasına uyulan kıyafetlerde bol bol boncuklar, işlemeler kullanılıyor. Ayrıca klasik ve sade tarzda giyinen kadınlar için de ürünler var.

Bağdat Caddesi'nde Gilan mağazası

MÜCEVHER markası Gilan, geçen cuma günü Suadiye'de yedinci mağazasını açtı. Gilan'da Anadolu Medeniyetleri'nin çeşitli dönemlerinden esinlenerek hazırlanmış özgün mücevherler, ‘‘Anadolu Yansımaları’’ adlı gümüş objeler ve yurtdışından getirilen bellibaşlı saat ve aksesuar markaları satılıyor.

Adres: Bağdat Caddesi No. 487/7 Suadiye.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı